Српската пејачка во секси бикини го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Популарната српска пејачка Маја Беровиќ секојдневно добива комплименти на сметка на својот изглед.

Атрактивната пејачка на социјалните мрежи се пофали со фотки во секси бикини на кои во преден план е нејзината совршена става.

32-годишната пејачка беспрекорната линија ја одржува со редовни тренинзи во теретана.

Слични објави

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Мајли Сајрус ја промени фризурата и се пофали, но не очекуваше толку сурови критики (ФОТО)

Еспресо

Дали сте ја прочитале приказната на Хемингвеј од само шест збора?

Еспресо

Спречете го скапувањето на зелечукот и овошјето во фрижидер

Igor

Дефинитивно нема посекси пејачка од Милица на српската естрада: Погледнете само како се дотерала за настап! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Брена ми е пријателка, Цеца не е во таа група“: Здравко Чолиќ откри што мисли за колешките… (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

тринаесет − осум =

Слични објави

Елтон Џон на работ од смртта

Igor

На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

Igor

БИДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ: Ако ОВОЈ производ е со поминат рок, може да предизвика сериозни изгореници

Igor

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Igor

Американскиот рапер Тајга има хит во најава: Слушнете како звучи „Freak“ (ВИДЕО)

Еспресо

Родена е Мараја Кери, „Атомско склониште“ го објави својот прв албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian