24.8 C
Скопје
16:38 - 3 октомври, 2023

Споредете ја Кајли Џенер пред и по ФОТОШОПОТ (ФОТО)

Кајли Џенер направи неколку пластични операции на себе, но ниту тоа не и е доволно, па мора да користи и Фотошоп.

Една од најмладите, најбогати жени во светот се појави на Мет гала во виолетов костим, кој ги истакна нејзините облини.

фото: Профимедиа

Сепак, Кајли на својот Инстаграм го „среди“ својот струк да изгледа потенко отколку што е.

 

View this post on Instagram

 

shout out to my beautiful glam goddesses @makeupbyariel @tokyostylez @lorraineschwartz

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....