28.4 C
Скопје
16:39 - 25 јуни, 2024

Сопругата на Ѓани: Не е убаво што Харис Џиновиќ го извади сиот „валкан веш“ за Мелина

Фолкерот Радиша Трајковиќ – Ѓани го коментираше разводот на нејзината колешка Драгана Мирковиќ, додека неговата сопруга Слаѓа Трајковиќ немаше убави зборови за колегата Харис Џиновиќ.

„Многу добро ја познавам таа двојка, и Тони и Драгана. Знам дека многу се сакаа. Навистина ми е жал, најискрено, и глупаво е да се коментира кој за што се развел. Не ми се допаѓаат овие разводи, особено ако се работи за некој што го сакаш, кого го познаваш одамна…“, рече Ѓани.

На оваа тема се надоврза и неговата сопруга Слаѓа.

„Да живееш со некого триесет години и да раскинеш на нормален начин, тоа е една работа, а потоа да плукаш, да пушташ „валкани алишта“… Јас дадов толку, ти даде толку, врати ми го ова… Тоа е малку грдо за мене. Секому може да му се случи, не би сакала никому да му се случи, но… Кога ќе се случи нешто грдо, не се сеќавам на тоа, се сеќавам на убави работи. Зошто бев со него толку години ако бев грда?“, рече Слаѓа, а многумина помислија дека таа зборува за Харис Џиновиќ, бидејќи корисниците на социјалните мрежи, меѓу кои и некои јавни личности, го критикуваа дека открива бројни приватни детали од бракот со Мелина.

„Веќе некое време е лудо, стана тренд луѓето да се разведуваат. Тоа е надвор од моето разбирање“, заврши Трајковиќ во емисијата „Зад затворени врати со Снежана Зиндовиќ“.

Слични објави

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо

(Видео) Девојките не му даваат мир на убавиот син на Драгана Мирковиќ: Се појави снимка од клубот, еве како реагира Марко…

Еспресо

(Видео) Здравко Чолиќ ги остави сите подзинати: „Каква енергија за човек кој има 73 години“

еспресо

Јована Јеремиќ со плачлив глас: „Ако на Драган нешто му се случи…“

еспресо
Се вчитува....