„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО)

Дека Скопје е град на убави девојки сведоци сме сите и тоа секојдневно. Каде и да се завртите ќе забележите убави и дотерани девојки.

И тоа не само убави, туку и дотерани и тренди девојки.

И фотографот на „Слободен печат“ имаше „блиска“ средба со една црнокоса скопјанка која со својата појава ги привлекуваше погледите на сите околу неа.

(Фото: Драган Митрески)

 

(Фото: Драган Митрески)

Скопје - Девојка

Скопје- Девојка

Слични објави

Овие хороскопски знаци сакаат секогаш да бидат во центарот на вниманието

Igor

Го прослави 22 роденден на јахта вредна 200 милиони долари (ФОТО)

Igor

ТОА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Позната убавица откри од што боледува! (ФОТО)

Igor

4 хороскопски знаци кои е невозможно да бидат припитомени

Igor

Позираат како „Mr. & Mrs. Smith“: Водителката Ирена Спировска повеќе не го крие партнерот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бијонсе ги покажа раскошните облини во необично сако со изрези

Igor

Остави Коментар

18 − девет =

Слични објави

Брак исполнет со панични напади, без интимност и со обид за самоубиство: Мрачните тајни од бракот на Елтон Џон (ФОТО)

Еспресо

Сјај за усни како задолжителен дел од пролетната шминка

Igor

Видео хороскоп 19.09.2019 четврток

Igor

СОРАЈА ГИ ВАДИ СИЛИКОНИТЕ: Причината за таквата одлука ќе ве запрепасти

Igor

Последниот филм на Чаплин „Модерни времиња“ бил силна критика на власта! (ВИДЕО)

Еспресо

Си ја направил по мерка! Пластичен хирург си создал совршена жена и веднаш ја запросил! (ФОТО)

Еспресо