Сите секси фотки на Викторија Лоба за ова лето (ФОТО)

Ако треба и ова лето да избереме најатрактивна пејачка од нашата естрада, без многу мислење, веднаш ќе кажеме Викторија Лоба.

Според многумина, таа е без конкуренција на нашата естрада кога се работи за физичкиот изглед.

Тоа најдобро може да се види и на нејзиниот профил на Инстаграм од кој може да се направи и календар за годините што следат.

Ние решивме да ги избереме најжешките фотки кои таа ги има „постирано“ ова лето на својот профил.

Уживајте…

 

View this post on Instagram

 

If we nurture hatred and violence against others, someday, it will come back to us. Try to be pure

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

#ETHEREAL

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

Have a good weekend, enjoy

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

Good times, tan lines ⛱ #tb sunbathing at Key Biscayne

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

Слични објави

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor

Позната пејачка ја испеа македонската „Ја излези Ѓурго“ (ВИДЕО)

Igor

Седум стајлинзи, жешки пози и секси манекен од Италија: Анастасија Ражнатовиќ објави нов видеоспот!

Васко Спасоски

Филмови од кои ќе се исплачете (ВИДЕО)

Еспресо

Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Igor

Српскиот министер Дачиќ повторно се фати за микрофонот: Овој пат друштво му правеше малиот Љуба Станковиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

деветнаесет + четиринаесет =

Слични објави

Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Еспресо

За оваа фотографија Карлеуша собра повеќе од 100.000 лајкови за еден ден!

Слободен печат

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Еспресо

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Васко Спасоски

ОСУМ ГОДИНИ БЕЗ ЕЈМИ: И по смртта, таа продолжува и понатаму да фасцинира

Igor

„Доволни“ на Валери и „Cyrilic“ номинирана во категорија „Најдобра песна“ на МАК! (ВИДЕО)

Васко Спасоски