СИГУРНО БОЛИ: Лејди Гага повторно шокира со изгледот (ФОТО)

Се навикнавме да ја гледаме со разголени гради, па дури и со фустан од парчиња живо месо.

Овојпат храбрата пејачка е фотографирана во чевли на платформа висока 25 сантиметри.

Лејди Гага е позната по своите екстремни, но и и креативни модни избори, како и честите промени на фризурата, но и на целокупниот изглед.

Голем дел од фановите кои ја чекале пред хотелот во Њујорк успеале да добијат и автограм од пејачката која пак, безгрижно чекорела со овие чевли како да носи патики.

лејди гага
Фото Профимедиа

Слични објави

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Бали Бег во агонија: Купил вила од 2,5 милиони евра му се закануваат дека ќе му го киднапираат детето (ФОТО)

Васко Спасоски

Мислеа дека е Ким Кардашијан: Сенидах со нова провокативна фотка во бикини (ФОТО)

Еспресо

До непрепознатливост! Сиара драстично го промени изгледот! (ФОТО)

Igor

Принцезата Шарлот го прослави четвртиот роденден

Igor

Речиси како Бил Гејтс: Овој актер нема да им остави богатство на децата по неговата смрт!

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − пет =

Слични објави

Принцот Хари конечно ПРИЗНА дека не е во добри односи со Вилијам (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Тамара Тодевска се избоцка: Познатата пејачка си ја зголеми устата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Згодната Бјанка ужива на Сицилија (ФОТО)

Igor

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо

Посен колач со јаболка и ореви

Igor

МИЛА ЈОВОВИЌ прозборе за спонтаниот абортус: Сè уште имам ноќни мори

Igor