Шеј Мичел ја објави првата фотографија со ќерката (ФОТО)

Американската глумица Шеј Мичел ужива во првите мајчински денови откако кон крајот на октомври го доби првото дете. Тогаш откри дека родила ќерка, а таа и нејзиниот долгогодишен партнер Мат Бабел досега немаа објавено други детали.

Шеј ги изненади обожавателите со првите фотографии од ќерката, а конечно е познато и нејзиното име.

View this post on Instagram

Atlas Noa, In my 32 years of life I thought I had seen a lot of places, experienced a lot of things, met a lot of people and felt love…then came you. Truth is I had no idea I was capable of loving anything like this before you arrived. You wonder if that’s just something people say, but it’s as if the chemical makeup of my entire body and soul changed the minute we met. I wake up each day (and also every 2-3 hours 😉 still in awe that you are mine, and I am yours. I’m still learning about you and I’ll never grow old of watching you slowly wake up, catch a glimpse of me or your dad and focus intently, almost as if to say “I know you.” Just know, sweet girl – Whatever you choose to do in this world, whoever you choose to love, wherever you choose to go, I will always be your biggest fan. I am already so proud to be your Mama. PS. The days of dressing you up as burritos and other snacks has only just begun. ❤️

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

„Атлас Ноа, во моите 32 години живот видов многу места, преживеав бројни работи, запознав луѓе и почувствував љубов, а тогаш дојде ти“, напиша глумицата во емотивниот пост на Инстаграм.

View this post on Instagram

Never letting go…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

Слични објави

Пас­трмка во сос од до­мати

Igor

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Igor

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Никол Шерцингер скршена: Го убија братучед ми и побегнаа, помогнете ми!

Igor

Видео хороскоп 17 јули 2019, среда

Igor

Џастин Бибер отворено проговори за својот сексуален живот!

Еспресо

Остави Коментар

4 × два =

Слични објави

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Igor

Мишел Фајфер покрај глумата има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

Нема конкуренција и на 50 години! Наоми Кембел повторно позира во долна облека (ФОТО)

Igor

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

ОЧИГЛЕДНО Ѝ ПРОСТИ: Еве што и купи Душко на Карлеуша за роденден

Igor