4.8 C
Скопје
03:55 - 4 март, 2024

Ознака : атлас ноа

ЛајфстајлСцена

Шеј Мичел ја објави првата фотографија со ќерката (ФОТО)

Igor
Американската глумица Шеј Мичел ужива во првите мајчински денови откако кон крајот на октомври го доби првото дете. Тогаш откри дека родила ќерка, а таа...