24.8 C
Скопје
16:29 - 3 октомври, 2023

ШАКИРА и ПИКЕ ги демантираат гласините: Страсни прегратки на плажа

Шакира и нејзиниот десет години помлад партнер, фудбалерот Жерард Пике изгледа сепак нема да се разделат.

Иако веќе некое време се шират гласини дека одлучиле да тргнат секој по својот пат, парот на друштвените мрежи покажува дека тоа се само непотврдени трачеви.

Пејачката на Инстаграм објавила слика на која Пике ја држи во прегратка.
„Јас сум коала“, напишала во описот.

Носат сурферски одела, а околу нив има даски за сурфање.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....