Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

Северина со полна пареа се подготвува за нова турнеја, а меѓу останатото ја најави и со заводлива фотка на која позира стегната во црн корсет со чипкасти детали, жешки гаќички, мрежасти чорапи и штикли.

„Подготвена сум за шоу“, најави пејачката покрај фотката.

Во само половина час заработи повеќе од 6000 лајкови, а фановите во коментарите не штедеа на комплиментите.

„Северина – најубава од Бомбај до Берлин“, „Телооооо.“, „Прекрасна“, „Топ“ се нижеа како коментари.

Северина инаку пред почетокот на тунејата ја прекина соработката со својот долгогодишен стилист Петар Трбовиќ.

Слични објави

Паника во кралското семејство: Децата изолирани поради коронавирусот!

Еспресо

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Еспресо

Старлетата ги израдува обожавателите: Станија се соблече гола за 100 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Меланија Трамп е можеби најубавата прва дама во светот, но погледнете ја кралицата на Јордан (ФОТО)

Igor

Пријатно изненадување за Денот на вљубените: Милош Биковиќ и Бајага со заедничка песна(ВИДЕО)

Еспресо

Пробајте ги уште денес – 5 НАЈТЕШКИ секс пози кои ќе ве препородат

Igor

Остави Коментар

11 − пет =

Слични објави

Преубава и секогаш омилена: Денеска полни 52 години, а сигурно ќе ја препознаете по насмевката

Igor

Во вртлогот на љубовта и војната: Династијата Романови, трагична судбина на руските принцези

Еспресо

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо

Каков прв впечаток оставате? Јарците се неодоливи, Скорпиите директни, а Вагите…

Igor

Двејн Вејд отворено призна дека неговото дете е трансродово лице (ВИДЕО)

Еспресо

За машки календар: Дванаесет најжешки фотки на Емилија Розман (ФОТО)

Igor