Се зборуваше дека бил и со Анабела и со Луна, пејачката наводно демантирала

Раде Лазиќ поради својот атрактивен изглед беше еден од најзабележените учесници на „Фарма 6“, а сега наводно ќе се врати од Виена каде и што живее за да учествува во „Задруга 3“.

Како што изјавил негов пријател, Раде ќе дојде до крајот на месец септември за да потпише договор за влез во „белата куќа“.

 

View this post on Instagram

 

Businessman

A post shared by č č (@rade_lazic_official) on

– Раде долго преговараше со продукцијата, но се уште не потпиша договор поради свои лични обврски во Виена. На крајот од месецот ќе дојде за да се подготви за влез во „Задруга“. Најтешко ќе му биде тоа што ќе биде разделен од својата ќерка Ника која ја сака највеќе, но и свесен е дека реалното шоу може само да му помогне во бизнисот со кој сега се занимава – открил извор близок на Лазиќ.

На „Фарма“ започан врска со пејачката Габријела Пејчев, но подоцна беше откриено дека бил во тајна врска и со Анабела Атијас (44), која исто така беше дел од тоа реално шоу, но многу кратко, бидејќи од здраствени причини мораше да го напушти.

Врската наводно се случила пред врската на пејачката со Андреј Атијас, а раскинале зошто сфатиле дека не се еден за друг. Она што е доста интересно е тоа што се шушкаше дека Лазиќ по „Фарма 6“ бил во кратка врска и со Луна Џогани (23), со која наводно бил виден по ноќните клубови во Белград. Сепак, Анабела демантираше дека Луна имала нешто со Лазиќ.

Слични објави

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо

Мартин Вучиќ со емотивна објава за Драган: Тој беше ТАТКО над татковците! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кои хороскопски знаци драматизираат најмногу?

Igor

Зошто тропаме трипати во дрво? Еве како настанал обичајот со кој го бркаме малерот!

Еспресо

Дара Бубамара на настап се појави со заштитна маска, а после „дрмна“ ракија (ВИДЕО)

Еспресо

Кога потполно созреваат мажите?

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − 6 =

Слични објави

Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Igor

Денеска и официјално: Аца Лукас и Соња Вуксановиќ се разведоа (ФОТО)

Igor

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor

Тајфата, Димитар и 10 девојки во новиот спот за “Не си моја” (ВИДЕО)

Igor

Зависничка од секс открива од која своја постапка најмногу се срами

Igor

Пронајдена е неактивирана бомба! Анџелина Џоли евакуирана од снимањето

Igor