СЕ ШУШКА: Меган Маркл веќе се породила?

Британските таблоиди се во постојано исчекување на каква и да било информација околу бременоста и породувањето на војвотката од Сасекс.

Овие теории ги подгреа и доаѓањето на нејзината мајка во Велика Британија, која неодамна пристигнала кај својата ќерка. Многумина веруваат дека таа дошла да го види своето внуче.

Принцот Хари и Меган Маркл немаат протоколарна обврска да го покажат своето штотуку родено бебе пред светот. Доаѓањето на Дорија само ги подгреало овие теории.

Во официјалното соопштение на војводството Сасекс стои дека Меган нема да се пораѓа во болницата Сент Мери каде се породија принцезата Дијана и Кејт Мидлтон, како и дека најпрво сакаат самите да се запознаат со своето бебе, а потоа и да го покажат пред јавноста.

Слични објави

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 1 април 2019, понеделник

Igor

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо

Српската пејачка Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија – ова е причината! (ФОТО)

Igor

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Igor

Луис Капалди, Стормзи и Мејбел освоија „Брит“ награди: Били Ајлиш за првпат ја изведе „No time to die“ во живо! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Меланија го освои Лондон: Мораме да смислиме нов збор за стилот на оваа дама! (ФОТО)

Igor

Како да е гола! Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ ги збуни гледачите! (ФОТО)

Igor

Вашиот хороскоп за 23 декември: Мали проблеми ве очекуваат на работа, но успевате да ги решите!

Еспресо

По 10 години раскинаа: Една од најубавите српски пејачки сега е сингл! (ФОТО)

Igor

Директно од кујната на баба: Меки полнети мекици

Igor

„Добрите девојки одат во рајот, лошите одат секаде“: Славната Кетрин Хепберн две децении била во врска со оженет маж!

Еспресо