СÈ ПОРАДИ ДИВНА: Зошто Душко ја отследи Јелена Карлеуша од Инстаграм?

Според српскиот „Вип магазин“, Душко Тошиќ веќе поднел барање за развод, а Јелена не одговара и не ги прифаќа фактите.

Наводно, Тошиќ е спремен на Јелена да ѝ ја остави вилата и да плаќа висока алиментација, само таа конечно да ја прифати реалноста и да ги потпише документите за развод.

Според изворот на „Вип магазин“, приказната со разводот започнала уште додека Дивна Карлеуша била жива. Тој се обидувал на секој начин да ја увери дека разводот е решение за нивната ситуација, дури и преку нејзините најблиски.

Како наводна причина за отследувањето на Карлеуша од Инстаграм се наведува барањето на Јелена тој да постави фотографија со нејзината мајка откако таа почина.

На тоа, Тошиќ бурно реагирал и ѝ објаснил на Јелена дека нема да биде дел од нејзиното „ловење“ на медиумите преку социјалните мрежи и дека одбива да објави таква фотографија.

Слични објави

Овие пет збора и донеле 100.000 евра на Марина Туцаковиќ, а со години ги пее НЕДА УКРАДЕН! (ВИДЕО)

Igor

Емина Јаховиќ (Emina Jahović) променила 30 дадилки за нејзините синови, бидејќи ниту една од нив не ѝ се допаднала!

Васко Спасоски

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Еспресо

5 препарати кои дерматолозите никогаш не би ги ставиле на своето лице

Igor

Милан повторно „пукна“ поради Северина: Му пропадна бизнис од еден милион евра (ФОТО)

Igor

„Пријатели“ се враќаат на малите екрани!

Igor

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

ВИДЕО Андреј од ДНК ги скина „Whitesnake“!

Васко Спасоски

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Igor

ФОТО: Елена Петреска позира во капут, а под него нема ништо?

Васко Спасоски

Познатата глумица од шпанските теленовели ја загуби битката со ракот

Igor

Северина прозборе за експлицитната снимка: Знам кој ја објавил, дознав лани

Igor

Ќе ви биде на „рипит“: Слушнете ја „Љубов си ти“, посветена на кучето Арон од Богданци! (ВИДЕО)

Васко Спасоски