Сакам да се вљубам во Србин! За изјавата на Цеца зборува цел регион

Српската фолк ѕвезда Светлана Ражнатовиќ неколкупати во изминатиов период ја посетила Русија, па нејзините фанови почнаа да се прашуваат дали можеби пејачката успеала таму да си ја пронајде својата сродна душа.

Сепак, Цеца вели дека таквите гласини не се точни и дека никогаш не би можела да биде во врска со странец, туку дека нејзиниот партнер мора да биде Србин.

„Бев во Москва два-три пати. Не одев кај Путин, туку имав некои други мои работи“, искрено одговорила цеца за Информер и додала:

„Немам намера да се селам одовде, ниту ме интересираат странци. Очекувам да се вљубам во својата земја, во наш човек, овде! Јас сум локален патриот. А и зошто морам да се вљубам, што ми фали вака?“, се почегувала Цеца.

Слични објави

Модна ревија во Музејот на македонската борба: Брендови што ја одбележаа македонската модна сцена (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Мажи ова е првата работа која жените ја забележуваат кај вас и нема шанси да им се провлече!

Igor

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

Никол Кидман сподели фотографија со 11-годишната ќерка (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 23.10.2019: Вагите го губат балансот, а кај Близнаците владее хармонија

Igor

ПОСТИГНАА ДОГОВОР: По разводот Бредли и Ирина мораат да живеат во ист град

Igor

Остави Коментар

10 − 10 =

Слични објави

Погледнете го МОЌНИОТ НАСТАП на Нета на отворањето на Евровизија

Igor

Му го скршила срцето на најсуровиот човек на светот, Хитлер никогаш не дознал дека е Еврејка! (ФОТО)

Теодора Циклевска

Во знак на револт – Македонските „Анонимуси“ го урнаа официјалниот сајт на Дуа Липа

Еспресо

По овој модел полудеа сите: Моторџискиот крој на кожени јакни оди во историја (ФОТО)

Igor

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер! Кога ќе видите какво момче има ќе паднете на задник! (ФОТО)

Igor

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо