САКААТ ВРСКИ: Овие три хороскопски знаци не сакаат да бидат сингл

Секој хороскопски знак има одредени карактеристики кои го прават посебен. И додека едни уживаат со пријатели, на други им е попријатно доколку се во врска.

Всушност, постојат три хороскопски знаци за кои е многу важно да имаат врска која добро функционира. Често, тие не можат да го поднесат сингл статусот и преферираат да бидат во врска.

Еве за кого се работи:

БЛИЗНАЦИ

Тие се многу дружељубиви и не се плашат да воспоставуваат нови контакти. Со нив може да се разговара на секоја тема, а не се плашат да делат совети кои ги добиле од сопственото искуство. Но, без редовни контакти се чувствуваат осамено. Така е и кога не се во врска.

ВАГА

Повторно дружељубив знак, кој ужива да биде опкружен со луѓе. Токму оваа карактеристика им дава силна предност кога се љубовните односи во прашање. Без партнер можат да функционираат, но понекогаш се чувствуваат многу осамено, па дури и несреќно ако не се во врска.

ВОДОЛИЈА

Припадниците на овој знак сакаат постојано да се дружат, да излегуваат и да патуваат. Водолијата како партнер е одличен избор за врска, така другиот е сигурен дека постојано ќе има возбуда во односот.

Видео хороскоп за 8 јули 2019, понеделник

Слични објави

Лејди Гага одлучи да се самоизолира: Сега се дружам со моите кучиња! (ФОТО)

Еспресо

Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Igor

Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Igor

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Еспресо

Посен колач со мармалад и кокос

Igor

Цеца Ражнатовиќ објави никогаш видена фотографија со Анастасија и Вељко! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

КЛОИ, СИТЕ ТЕ ПАМЕТИМЕ: Зошто таа ги негира очигледните пластични операции?

Igor

Една од најубавите жени во светот има коронавирус: Причината поради која одбива да оди во болница нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Васко Спасоски

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Анџелина Џоли е вљубена во туѓ маж!

Igor

Брена и оваа година покажа топ линија во бикини: Пејачката со јахтата плови околу Европа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пронајдено мртво тело на Плејбој зајачица, оставила и проштално писмо (ФОТО)

Еспресо