Ретко кој знаел: Фросина Ременски ја обожава оваа работа (ФОТО)

По се изгледа поранешната министерка за труд и социјална политика, Фросина Ременски обожава селфи-фотографии.

Ако го погледнете нејзиниот профил на Инстаграм ќе се изненадите од тоа колку селфи-фотки има објавено и обично на сите од нив таа позира сама.

Ременски очигледно добро ја совладала техниката за селфи-фотки, па на некои од нив е користен филтер за разубувување, додека пак има и такви фотографии на кои младите девојки обично ставаат хаштаг #nofilter со цел да потенцираат дека се работи за природна убавина.

Искрено тука ќе објавиме само неколку од селфи-фотките на поранешната министерка, а останатите ќе може да ги погледнете на нејзиниот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Frosina Remenski (@frosinaremenski) on

 

View this post on Instagram

 

#firered

A post shared by Frosina Remenski (@frosinaremenski) on

 

View this post on Instagram

 

#blackwhiteWhiteHouse

A post shared by Frosina Remenski (@frosinaremenski) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Frosina Remenski (@frosinaremenski) on

 

View this post on Instagram

 

#flowers

A post shared by Frosina Remenski (@frosinaremenski) on

Инаку таа денеска дава исказ во Основното Јавно Обвинителство за случајот Рекет.

 

Слични објави

ГУСТА БРАДА, ШТИКЛИ И ФУСТАН: Вака се појави познатиот водител на црвен тепих (ФОТО)

Igor

Најпродаваните фармерки: Модел кој ги излуде жените ширум светот

Igor

ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Igor

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Igor

Мили Боби Браун ја игра сестрата на Шекспир во новиот филм на Нетфликс: Неверојатен спој на талентирани актери! (ВИДЕО)

Еспресо

Урнебесно: Тино и Атанас како Заев и Мицкоски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

16 + Осумнаесет =

Слични објави

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Igor

Лебедица умрела откако хулигани ѝ ги искршиле јајцата

Еспресо

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

Гитарата на Курт Кобејн ќе биде понудена на аукција: Почетната цена – милион долари!

Еспресо

Градот на анархијата и мирот: Во Ауровил нема политика, закони, ниту религија… (ФОТО)

Еспресо

Igor