Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Ако не е на некоја грчка плажа, манекенката и старлета Александра Накова најчесто се разладува од летните горештини во базените во некое од казината во родната Гевгелија.

На најновите фотографии што ги споделила на Инстаграм се потрудила да изгледа најсекси што може, а нејзините фанови не можеле да останат рамнодушни и да го тргнат погледот од нејзините заносни облини.

Instagram
Instagram

Слични објави

Најбогатиот човек на планетата ужива тука: Ѕирнете во имотот вреден 195 милиони долари! (ВИДЕО)

Еспресо

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Igor

Три златни правила за обликување на веѓите!

Igor

Преубава и секогаш омилена: Денеска полни 52 години, а сигурно ќе ја препознаете по насмевката

Igor

Како домаќинките од естрадата ги вапсаа своите јајца утрово

Igor

Од интернат до самиот врв на Холивуд: Џеки Чен наполни 66 години!

Еспресо

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor

Шминка за очи инспирирана од зајдисонцето

Igor

Напаѓачи со ФАНТОМКИ го изрешетале возилото на босанската пејачката

Igor

Киднапирала маж што го запознала на Тиндер и го нападнала

Igor

Пробајте да им одолеете – Ова се најстрасните хороскопски знаци!

Igor

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски