Принтови кои ќе ги носиме оваа пролет

Доаѓањето на убавото време, за повеќето страствени љубителки на модата значи дека е конечно време за посмел, поатрактивен и поразигран изглед, во духот на пролетта.

Убавите, долги денови се идеални за носење на поразиграни пролетни парчиња, а оваа сезона, долгите, разиграни фустани, комотните маичка-кошули со интересни принтови, станаа омилена модна атракција, на многу девојки со стил.

Кога станува збор за принтовите, еден од омилените оваа пролет, секако ќе бидат неодоливите точки.

Ако сакате разигран стил, во кој ќе оставите впечаток на женствена, елегантна но и разиграна личност, овој принт е дефинитивно вистинскиот избор за вас.

Слични објави

Го прекинал настапот во живо за да го спаси животот на обожавателка која сакала да се самоубие

Еспресо

Кралицата Летиција модна икона – Жена која знае како да го носи апсолутно секое парче облека (ФОТО)

Igor

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Еспресо

Сочни и вкусни: Мафини со јогурт и боровинки (РЕЦЕПТ)

Igor

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо

Македонци со вкус: Погледнете кои наши јавни личности „шетаат“ манекенки за рака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет − 5 =

Слични објави

Вистината за кралот на рокенролот го шокираше светот: Сите го сакаа Елвис Присли, но тој не се поднесувал себе!

Еспресо

Северина во проблеми: Мора да плати казна поради објавена фотографија од синот

Еспресо

НИКАДЕ БЕЗ МАЧКИТЕ: Оскаровката има посебна врска со своите миленичиња

Igor

Коронавирусот им ги расипа плановите: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја одложуваат венчавката!

Еспресо

ЗА СЕКОЈ ПО ЕДНА: Реченицата што го опишува вашиот хороскопски знак

Igor

Српска старлета од каталогот се нашла на страница за возрасни (ФОТО 18+)

Igor