По СТРИПТИЗОТ, пејачката го покажа и својот цврст задник во ТАНГА БИКИНИ

Познатата Лејди Гага, по незаборавниот настап на Мет галата, ги изненади своите обожаватели со нова фотографија.

По долгата недела преполна со јавни настани и обврски, пејачката се релаксираше на домашна забава.

Своите следбеници на Инстаграм ги почести со жешка фотографија од себе, каде може да се види нејзиниот цврст задник во танга бикини.

Принтскрин

Слични објави

Џастин и Хејли се венчаа по вторпат, а пејачот се почести со часовник од 50.000 долари (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус брзо го заборави сопругот, па си фати девојка и заедно слават роденден (ФОТО)

Igor

Во вака лошо издание никој не ја видел – Актерката по семејната драма за првпат се појави во јавноста – целосно непрепознатлива (ФОТО)

Еспресо

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Еспресо

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Пејачката Сани откри дека сопругот Мартин го запознала во кафеана (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − 3 =

Слични објави

НА ХАРИ ЌЕ МУ СЕ СЛОШИ: Бившиот дечко на Меган е толку сладок што го нарекуваат ШЕЌЕР (ФОТО)

Igor

ПОВТОРНО СРЕЌНА: Мајли се всели со девојката која е ВИНОВНА за нејзиниот развод

Igor

Потегот на Бијонсе и Џеј Зи ги разбесни Американците (ВИДЕО)

Еспресо

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Еспресо

ЏЕСИКА АЛБА НА ЈАДРАН: Еве кое место засекогаш ќе ѝ остане во срцето

Igor