Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Иако пред еден месец ја прекинаа својата врска, сепак тие решија дека е подобро повторно да бидат заедно.

Пејачката Џеси Џеј (31) и актерот Ченинг Тејтум (39), ќе се обидат да и дадат уште една шанса на љубовта, иако неодамна раскинаа, пренесуваат повеќе светски медиуми.

Извор близок до парот открива дека тие повторно започнале заедничка романса.

Се разделија на неколку недели, но сфатија дека се еден за друг. Многу се среќни што поминуваат време заедно и го обожаваат заедничкиот живот. Ченинг ги сака нејзините настапи и ужива да патува со неа – рекол неименуван извор за медиумите.

View this post on Instagram

Ченнинг Татум и Джесси Джей снова вместе ❤ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Звездная пара @channingtatum & @jessiej не выдержала и месяца разлуки и вновь объявила о воссоединении. По информации близкого друга Татума, время, проведенное вдали друг от друга, пошло на пользу их отношениям. Теперь они больше ценят друг друга и наслаждаются каждым днем, проведенным вместе. Парочка попалась папарацци во время шоппинга в одном из торговых центров Лос-Анджелеса. Звезды не скрывали своих чувств на публике. Говорят, что певица даже переехала в имение актера. P.S. В апреле 2018 года Ченниг Татум развелся со своей женой Дженной Деван. А уже через полгода актера заметили на романтическом свидании с певицей Джесси Джей в ресторане Henry's Tavern в Сиэтле. #Obozlife #Obozrevatel #Обозреватель #celebrity #celebritynews #fame #popularity #starlife #starnews #instanews #hollywoodstars #hollywood #celebritylook #cinema #famous #singer #actor #channingtatum #jessiej #ченнингтатум

A post shared by ObozLife (@obozlife) on

Шпекулациите дека парот повторно е заедно се појавија во јавноста откако Џеси и Ченинг беа забележани заедно на шопинг.

За потсетување, Ченинг и Џеси Џеј започнаа да се гледаат во октомври 2018 година, а последен пат се фотографирани заедно кон крајот на октомври за време на концерт на Џеси Џеј на музичкиот фестивал „Рок ин Рио“.

Слични објави

Храна која може СЕРИОЗНО ДА ВИ НАШТЕТИ ако ја јадете во погрешно време

Igor

Страствениот бакнеж потврди дека се во врска (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо

Ни месец после ракинувањето, а милијардерката веќе го „освои“ баш неговото срце!

Igor

Провокативниот изглед на Рита Ора во Португалија (ФОТО)

Igor

Антониа Гиговска целата во солзи призна: „Крива сум и малку ми е“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

ПОЗАЈМУВАЛА ПАРИ ЗА ДА ГО СПАСИ: Пејачката минала низ пекол поради сопругот

Igor

„Морам да најавам дека сме бремени“: Рики Мартин и сопругот го очекуваат четвртото дете

Igor

БРИТАНЦИТЕ БЕСНИ: Покренаа петиција против Меган и Хари, а ова е причината!

Igor

Врчак се враќа на сцената: Подгответе се за изненадување по корона-кризата!

Васко Спасоски

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Васко Спасоски

Ема Вотсон има порака за сите свои врснички: Ако немаш куќа, маж, дете, а полниш 30 години…

Igor