ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Неодамна излезе од психијатрија, а нејзиниот настап веќе го виделе милиони

Бритни Спирс неодамна излезе од психијатриската болница каде беше сместена неколку месеци, а нејзините фанови беа загрижени дека таа полошо никогаш не изгледала.

Но, очигледно, таа се чувствува далеку подобро од тоа. На својот профил на Инстаграм објави видео како вежба јога во бикини. За кратко време видеото беше прегледано повеќе од милион пати.

Слични објави

Роден е главниот текстописец на „Alice in chains“, Иги Поп издаде деби албум со Дејвид Боуви и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Најубавите жени на светот одржаа лекција за совршен стил, но Зендаја ги украде погледите (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Ни трага ни глас од МАШКИТЕ ЧЛЕНОВИ на семејството: Анџелина Џоли на прошетка со трите ќерки! (ФОТО)

Igor

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски

Работи кои може да се случат со вашиот организам доколку секој ден пиете чај

Еспресо

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Остави Коментар

18 + 7 =

Слични објави

Едноставен лек за проширени вени

Igor

Кралските деца ги поддржаа британските здравствени работници

Еспресо

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Igor

Родени се Ерик Клептон и Селин Дион, „Леб и сол“ го објавија албумот „Као какао“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО)

Igor