ОТВОРЕН КОНКУРС: Еве кои квалитети треба да ги има идната снаа на Лепа Брена

Младиот Стефан Живојиновиќ вели дека неговата мајка, пејачката Лепа Брена, едвај чека тој да се ожени и да добие деца, за да стане вистинска баба.

Неодамна во семејството Живојиновиќ се роди малиот Александар, син на полубратот на Стефан и на пејачката Александра Пријовиќ.

Стефан тврди дека и Боба и Брена би биле пресреќни ако им соопшти дека се жени, а уште повеќе доколку добие дете. За него бракот е нешто сериозно и смета дека не може да го склучи со која било.

Тој нагласил дека избира, не се вљубува на прв поглед, дека му е важно љубовта да му е возвратена, а девојката треба да е амбициозна и вредна. Исто така, изјавил дека повеќе сака обична девојка со која ќе има убав живот, наместо естрадна ѕвезда.

Со тоа ги прекина сите шпекулации дека е во врска со пејачката Милица Тодоровиќ, освен дека се пријатели и дека се надева дека ќе имаат и професионална соработка.

Слични објави

За малку ќе пеев на погрешна свадба: Миле Кузмановски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor

Владо Георгиев со маска влезе во супермаркет, па ги „подбра“ сите што се смеат на коронавирусот!

Васко Спасоски

Оскаровката сосема искрено: Што ќе ми е маж во животот?

Igor

Кански фестивал: Каде што е црвениот тепих, таму се и најубавите тоалети (ВИДЕО)

Igor

ЗА СЕКОЈ ПО ЕДНА: Реченицата што го опишува вашиот хороскопски знак

Igor

Остави Коментар

девет + девет =

Слични објави

Меган сака да работи само со врвни режисери, другите улоги се под нејзино ниво

Еспресо

Принцот Луи полни две години: Фотографиите што ги објавија Кејт и Вилијам се симбол на надеж во борбата против коронавирусот

Еспресо

Дневен хороскоп 02.10.2019 среда, Раковите ги очекуваат проблеми, Овните ќе влетаат во авантура

Igor

Ози Озборн со „Обичен човек“ го опишува своето необично животно патешествие

Михаило Донев

Имате проблем со суви усни? Едноставен трик како да ги сокриете зад карминот!

Igor

Леjди Гага со камион го дистрибуираше новиот албум „Хроматика“

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian