Омилениот коментатор на македонската публика на летување во Охрид

Коментаторот на Арена, Стеван Стевановиќ, кој македонската публика го памти од преносите на натпреварите на Вардар, ја обожава Македонија.

Тој во моментов е на одмор во Охрид, заедно со своето семејство, а и постојано споделува фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Најчесто преку ден е на плажата Оревче, а ноќите ги минува низ познатите локали во Охрид.

Слични објави

Водителката Милена Антовска е искрена: Сопругот го запознав во кафана (ФОТО)

Igor

Првото интервју на принцот Хари по раѓањето на кралското бебе (ВИДЕО)

Igor

Џенифер Лопез сака да ја купи луксузната вила на Лепа Брена! (ФОТО)

Еспресо

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Васко Спасоски

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Авторката на најпродаваната книга за принцезата Дијана не го поштеди принцот Хари – „Принцот Хари е помалку интелигентен од Меган и оди таму каде што таа ќе му каже“

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + тринаесет =

Слични објави

Рита Ора сакаше да го покаже зајдисонцето, но сите гледаа што ѝ пишува на маичката! (ФОТО)

Васко Спасоски

Легендарните „Deep purple“ за првпат настапија во Југославија, „Бијело дугме“ го објави култниот албум „Битанга и принцеза“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

КАРЛЕУША Е ВИНОВНА: Како хрватскиот фудбалер стана дел од црна листа?

Igor

Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Еспресо

Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО)

Igor

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Igor