Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена! (ФОТО)

Познатата пејачка Тамара Тодевска преку својот профил на Инстаграм редовно со своите обожаватели споделува моменти од својот приватен живот.

Најчесто таа објавува фотографии и видеа од своите деца,  Дарен и Хана, а честопати таа ги имфоримира своите 85.000 фанови и за своите работни активности.

Така беше и овој пат. Пејачката сподели неколку „сториња“, на кое може да се види дека таа заедно со својот тим се подготвуваат за фотосесија.

Но, она што изненадува е бојата на косата на Тодевска. Погледнете ја:

Фото: Инстаграм

Слични објави

Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО)

Igor

Како од бајките: Погледнете каков роденден им приреди Карлеуша на двете ќерки (ФОТО)

Igor

Се жалеше дека е погодиена од кризата, па купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со скапа „играчка“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Арчи, бебето кое ја менува кралската традиција полни една година: Меган со видеото ги разнежни сите!

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Igor

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

15 − 3 =

Слични објави

Сочна, а крцкава: Домашна рол баклава! (РЕЦЕПТ)

Igor

Дневен хороскоп за 25 март 2019, понеделник

Igor

Слушнете ја песната која хрватскиот пејач Горан Каран ја посвети на девојчето кое загина во земјотресот

Еспресо

Неда Украден за славата имала помош: Погледнете како со внуките витка сарма (ФОТО)

Igor

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Еспресо

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Igor