Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон (50) прошета на Беверли Хилс во потполно опуштено издание, а тоа е необично кога е таа во прашање.

Убавата Џенифер носела сив џемпер и очигледно без градник под него, бидејќи многу јасно и се оцртуваа нејзините гради.

Фото: Профимедиа

Актерката е сликана по напуштање на една угледна клиника која се занимава со максиофацијална хирургија, а чија сопственичка е нејзина блиска пријателка.

Добитничката на Златниот глобус излегла на задната врата, а лицето го покрила со големи црни очила.

Слични објави

Србинка има 19 години и заработува милиони: Го живее американскиот сон, а сега е во трка за најубава девојка на планетата (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус објави провокативна фотографија: Нема да знаете каде да гледате, горе или доле! (ФОТО)

Васко Спасоски

Смртна казна за убиецот на девојката на Ештон Кучер

Igor

Дневен хороскоп за 26.10.2019: На Бикот му недостасуваат витамини, а Раковите ќе ја запознаат својата сродна душа

Igor

Прекрасна е! Антонио Бандерас се појави со ќерка му на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

Ќерката на Шабан Шаулиќ сними песна, му ја посвети нему

Igor

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

НА СКАЛА ОД 1 ДО 10: Колку се арогантни овие 4 хороскопски знаци?

Igor

ЗА ЕДНА ОБЈАВА ЗАРАБОТУВААТ ПО НЕКОЛКУ ИЛЈАДИ ЕВРА: Ирина Шејк е најбараниот БИКИНИ МОДЕЛ, а овие дами и „дишат во вратот“ (ФОТО)

Igor

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Еспресо

Плетенките се хит ова лето – Еве како да ги носите! (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли, ДИВА ВО СРЦЕТО: Чувствувам како крвта ми се враќа во телото (ФОТО)

Igor

Рецепт за домашно кисело млеко

Igor