Николина Пишек со патики на СТЕЛА МЕКАРТНИ го хипнотизираше Инстаграм (ФОТО)

Николина Пишек на сите им одржа модна лекција летувајќи на Ибица, а она што на многумина им се допадна се нејзините нови патики, кои зрачат со многу бои.

Откако еднаш беше обвинета дека користи фотошоп, особено на нозете, Николина овојпат докажа дека е секси дури и во најлежерно издание.

Но, она што другите го забележаа е дека носи нов модел патики, дизајн на Стела Мекартни, кои чинат 500 евра.

Слични објави

Препознај ја ако можеш: Денес е една од нашите најпознати пејачки! (ФОТО)

Васко Спасоски

ВЕ МАЧАТ СТРИИ: Како да ги направите помалку видливи?

Igor

Како да ги препознаете злобните личности? Овие 16 знаци ќе ви помогнат

Еспресо

Земјотресот и ја оштети куќата, па водителката Николина Пишек објави фотка од ќерката и упати силна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Hurricane“ ќе ја претставуваат Србија на Евровизија: Овие девојки никого не оставија рамнодушен! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

Видео хороскоп 21 август 2019, среда

Igor

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо

Фестивалот ЕГЗИТ и официјално е откажан! (ФОТО)

Еспресо

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor

Првпат во историјата Италијански „Вог“ со бела насловна: Белата боја не е предавање, туку празен лист што чека да биде испишан

Еспресо