Никој не знае од каде се појави: Мис на Србија горда со албанскиот орел (ФОТО)

Веќе неколку дена во српската јавност владее прашањето која е Ирина Јованка, која на изборот за Мис на слободата во Призрен со рацете го покажа знакот двоглав орел.

Сопственичката на агенцијата „Мис Ју“, која е одговорна за официјалните избори за убавици вели дека првпат слуша за овој избор и дека никогаш досега не се сретнала со девојката. Она што е сигурно е дека не победила на официјален избор.

Принтскрин

Во меѓувреме, Ирина смета дека нема ништо страшно во тоа што го направила со рацете знакот на „голема Албанија“, а за време на изборот најмногу се дружела со мисиците од Косово и Албанија.

Слични објави

Со кого вашиот партнер најпрвин ве запознал? Тоа открива многу за него!

Igor

Раперката Дијана Ог има нова песна – „Панамера“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ПОПУЛАРНИТЕ СЕСТРИ ОГРАБЕНИ НА МИКОНОС: Крадците точно знаеле што бараат!

Igor

Кардашијанките како Јинг и Јанг: Се соблекоа покрај базенот, ги истакнаа задниците и побараа милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо

Многу би сакале да се на негово место: Ова е момчето кое ги слика најубавите девојки во Македонија (ФОТО)

Igor

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Остави Коментар

10 + шест =

Слични објави

ЧУДЕСНИТЕ НАНЕ И МЕНТА: Топ 3 причини зошто да ги користите

Igor

Познатата италијанска пејачка има 85 години и лице кое е екстремен пример на пластичната хирургија – Се појави на Санремо и ги занеме сите (ФОТО)

Еспресо

Најлесен пат до Г-точката: Поза во сексот која никогаш не се одбива

Igor

Хенри Милер, мудрецот на сексот и неговата муза Бренда Венус

Слободен печат

Највисокиот водопад во Европа: Овде има снег и во јуни! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Igor