Наташа Беквалац на „ремонт“: Пејачката си стави поцврсти гради (ФОТО)

Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите „близначки“ да ги замени со поубави и поцврсти.

– Наташа води сметка за својот изглед и за тоа одлучи да ги замени силиконите кои ги стави во 2012 година. Беше во една белградска клиника и таму ја направила интервенцијата. Беквалац го искористи овој период кога нема многу настапи за да ги замени силиконите, бидејќи наскоро почнува со подготовки за големиот солистички концерт, кој е закажан за на 14 февруари во Белградска арена – вели извор близок на пејачката и додава:

 

View this post on Instagram

 

Spremna

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

– Моментално се опоравува. Операцијата помина во најдобар ред. Сестрите Кристина и Драгана и помагаат околу помладата ќерка Катја, па така прашање на време е кога Наташа ќе се врати на секојдневните обврски.

Според зборовите на изворот, пејачката не сакала да ја менува големината и обликот на силиконите.

– Наташа не сака претерано големи гради, па побара новите силикони да изгледаат поприродно. Има исти гради како и пред тоа, само што се поцврсти.

Слични објави

Албанката која доминира на светските модни писти (ВИДЕО-ФОТО)

Igor

Цеца првпат Велигден не го слави со Вељко и со Анастасија: Се надевам дека ќе го победиме вирусот и дека наскоро сè ќе се врати во нормала

Еспресо

Црно, па не се гледа: Водителката Елена Стефановска во прекратко мини-здолниште! (ФОТО)

Igor

Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Биковите се повлекуваат во себе, Раковите се збунети

Igor

Хејли и се заканува на Селена! Манекенката повторно ја обзема љубомора

Igor

Остави Коментар

4 × 3 =

Слични објави

Десет брилијантни писатели на кои им била ускратена Нобеловата награда!

Еспресо

ОСКАРИ: Единствениот глумец кој одбил Оскар, знаете ли кој и зошто?

Еспресо

Тешко е да бидеш слеп: Босанскиот пејач Халид Бешлиќ искрено зборуваше за неговата мака!

Igor

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледаше Сенидах пред да стане позната во регионот (ФОТО)

Igor

Колку одмор ви е потребен, според хороскопскиот знак

Igor

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо