23.8 C
Скопје
08:33 - 24 јуни, 2024

„Наследничка на мајка“: Ќерката на Јована Јеремиќ освои златен медал

Водителката Јована Јеремиќ ужива во среќна врска со бизнисменот Драган Станковиќ, за кого вели дека ѝ е сродна душа.

Пред врската со Станковиќ, Јеремиќ беше во брак со политичарот Воислав Милошевиќ, со кој ја има ќерката Леа.

Јеремиќ сега сподели слика од својата наследничка и уште еднаш јавно покажа колку е горда на неа и на нејзините успеси.

Имено, ќерката на водителката освои златен медал во балет.

„Победничка! Кога ја родив, знаев дека е моја! Златен медал во балет. Мајчина гордост! Сè во нејзиниот живот, нејзината мајка градела и работела за неа. До сега се боревме како лавици, а ни претстојат битки“, напиша водителката.

Фото: Скриншот

Слични објави

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо

(Фото) Сите му завидуваат на Огњен Амиџиќ со каква убавица се ожени: Мина во тигрест фустан во ноќно изглегување

Еспресо
Се вчитува....