Најубавите жени на светот одржаа лекција за совршен стил, но Зендаја ги украде погледите (ГАЛЕРИЈА)

На настанот „Elle 2019 Women In Hollywood“ се појавија бројни познати лица, но сепак само некои од нив се издвоија кога станува збор за нивниот стајлинг.

Немаше дрес-код, но холивудските дами главно се определија за елегантни креации во црна боја, а само неколку решија да направат моден излет.

Никол Кидман, Натали Портман, Гвинет Палтроу, Скарлет Јохансон, се само некои од славните диви кои со своето присуство ја разубавеа оваа вечер, но сите погледи ги украде младата Зендаја, потврдувајќи повторно дека го држи стилот во малиот прст и вешто си игра со модата.

Погледнете како изгледаше црвениот тепих синоќа во Лос Анџелес.

The gallery was not found!

 

Слични објави

Пинџур, ајвар, малиџано: Традиционални македонски рецепти за зимница

Igor

Карлеуша како секси Црвенкапа, сите коментираат дека се „преполовила“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

АДРИЈАНА ЛИМА ги засени и најголемите холивудски ѕвезди (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска ја „дувна“ сцената во Тирана со нејзината најнова песна (ВИДЕО)

Igor

Мадона специјална гостинка на Евровизија во Израел

Igor

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

пет × 2 =

Слични објави

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Васко Спасоски

Модната колекција на Divaio пролет-лето 2019, наменета за мажи со стил

Igor

Македонија има „Мис карантин“ за 2020 година: Нашата Кристина најубава помеѓу 210 девојки од целиот свет! (ФОТО

Васко Спасоски

СЕ НЕРВИРААТ ЗА СИТНИЦИ: Овие 5 хороскопски знаци може да полудат за секунда

Igor

СЕ ЖЕНИ НАДАЛ: На свадбата поканет и шпанскиот крал

Igor

Сека Алексиќ го покажа малото царство на своите наследници (ВИДЕО)

Еспресо