12.8 C
Скопје
18:32 - 28 февруари, 2024

„Ми се обрати на непристоен начин“: Наташа Беквалац за флертот на социјалните медиуми

Српската пејачка Наташа Беквалац зад себе има три пропаднати брака, а по последниот развод не излегуваше во јавност со нови партнери.

„Се уште нема некој што ќе ми го привлече вниманието и навистина не размислувам за тоа. Емотивно сум исполнета, но јас сум слободна жена“, изјави еднаш пејачката.

Пејачката е отворена за состаноци, па нема проблем да запознае мажи на социјалните мрежи, додека на настапите важат различни правила.

„Се случуваше некој од публиката да ми се допадне, има многу убави мажи, но никогаш не би флертувала“, објасни Наташа.

Пејачката е активна на Инстаграм каде фановите секојдневно ја контактираат, а меѓу нив има и многу припадници на посилниот пол.

„За малку ќе се допишував со некого преку Инстаграм, малку флертувавме, но го блокирав. Не ме навредуваше, туку зборуваше со мене неучтиво“, изјави пејачката за „Гранд“.

Слични објави

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо

Цеца ја поддржа Бресквица: Ѝ држам среќа да победи, таа е преслатка

Еспресо

(Видео) Вељко Ражнатовиќ ги засука ракавите и покажа како се чисти свињарник: „Разговорот“ со свињата е урнебесен

Еспресо

Градоначалникот на Задар го разреши директорот на салата во која ќе настапува Александра Пријовиќ

Еспресо
Се вчитува....