Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Сопругата на Доналд Трамп, Меланија, преуреди голем број на простории во Белата куќа. Имено, таа ги промени тапетите и завесите, а во некои простории донесе и нови предмети.

Станува збор за реставрирани парчиња од групата мебел позната како Bellangé.

Но, тоа секако не е се. Имено, првата дама ја реновирала и кугланата која последен пат бла обновена во 1994 година.

Погледнете како сега изгледаат освежените простории на Белата куќа.

Слични објави

Самохрана мајка му испратила порака на Ештон Качер, а неговиот потег ги шокирал сите (ФОТО)

Igor

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо

Нов дует на македонската естрада по подолго време: Дани и Пеце пеат за крајот на овој свет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо

СЕ БЕШЕ ГОТОВО ЗА 20 СЕКУНДИ, му немаше спас: Вака настрада раперот Гру!

Igor

Бојата на облеката ја отсликува вашата МЕНТАЛНА СОСТОЈБА и расположението

Igor

Остави Коментар

18 + петнаесет =

Слични објави

Чуда се случуваат: Гавазова направи нешто на кое Велевска не остана рамнодушна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џејми Оливер: Пропаднав бидејќи не ги хранев богатите (ФОТО)

Igor

Александар Ружин, дипломатски советник и нумеролог

Igor

Емотивна порака на Новак Ѓоковиќ: Благословен сум што во животот ги имам жените кои ги сакам (ФОТО)

Еспресо

Како изгледа домот на Јелена и Новак Ѓоковиќ? (ФОТО)

Еспресо

Пробајте да не се насмеете! (ВИДЕО)

Еспресо