Мадона во оскудна гардероба на прес-конференција (ФОТО)

На прес-конференцијата за нејзиното ново видео во Лондон Мадона се осигура сите очи да бидат вперени во неа со провокативната гардероба што ја носеше.

 

Profimedia
Profimedia

Иако има 60 години, изгледа многу помлада во оскудното боди, со кое успеа да го привлече вниманието.

Светската публика долго го очекуваше нејзиното ново издание. Неодамна таа заедно со колумбиската ѕвезда Малума го претставија првиот сингл од албумот Madame X, „Madellin“.

 

Слични објави

Четири години без Маџгаљ: Пријателите направија песна во негова чест која ќе ве расплаче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Едноставна и прекрасна: Камерон Дијаз во опуштено издание (ФОТО)

Igor

Три златни правила за обликување на веѓите!

Igor

Како Дејвид Боуви стана Зиги: Погледнете го првиот инсерт од филмот „Stardust“ (ВИДЕО)

Еспресо

Влатко Стефановски го заврши првиот самостоен проект, Бајага го објави албумот „Са друге стране јастука“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Ексцентрична на тато: Ќерката на Пол Гаскоњ во танга-бикини на плажа (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + 8 =

Слични објави

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Софи Тарнер од „Игра на троновите“ родила ќерка во строга тајност

Еспресо

Видео хороскоп за 28.05.2019, вторник

Igor

Поздрав од купечкиот: Направете сами домашен интегрален леб

Igor

Време е за добра забава: „Нокаут“ со настап во Скопје!

Васко Спасоски

Фестивалот ЕГЗИТ и официјално е откажан! (ФОТО)

Еспресо