19.8 C
Скопје
22:04 - 19 мај, 2024

Луна му прости сè на Марко: По драмата со соседите, Ѓогани објави нова фотографија

Јутјуберот Марко Миљковиќ прексиноќа бил приведен откако влегол во конфликт со соседите, па бил приведен во полиција, а неговата сопруга Луна Ѓогани била со ќерките во нивниот стан.

Марко денеска се врати во станот, а Луна сега сподели фотографија од нив со децата од семејниот дом.

Сите се забавувале играјќи шах, а Луна очигледно му простила на Марко за хаосот што настанал.

Да потсетиме, Марко Миљковиќ денеска беше пуштен од притвор откако шест часа даваше исказ во Третото основно јавно обвинителство.

Слични објави

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо
Се вчитува....