Луна Џогани за првпат ги покажа НОВИТЕ гради: Погледнете колкаво деколте има сега(ФОТО)

Победничката на „Задруга 2“, Луна Џогани во петок на 6 септември заедно со Жељко Митровиќ и Огнен Амиџиќ ја отвори третата сезона на „Задруга“, а ден подоцна таа ги покажа и новите гради.

Луна пред осум дена беше на зголемување на градите, односно вгради силикони, поради која изминативе денови имаше болки и не можеше веднаш да се пофали со истите.

Но, таа денеска објави фотографија на која може да се види како изгледа нејзиното ново деколте.

Покрај новите гради, Луна неодамна ја смени и бојата на косата, па од русокоса, таа стана бринета.

Погледнете ги новите гради на Луна:

 

View this post on Instagram

 

Sneakers by : @obuca_._for_._you3 brown girl ‍ #lunadjo. Hair: @masastudiokristal @ipecenica

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Слични објави

АМЕРИКАНЦИТЕ ЈА САКААТ ЕВРОВИЗИЈА? Еве кога планираат да се организира во САД!

Igor

Сите го обожаваа, заработуваше по 350 илјади долари за епизода, но поради верата се откажа од актерството (ФОТО)

Igor

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor

Доминго ЗЛОСТАВУВАЛ ЖЕНИ? Славниот оперски пејач среде СКАНДАЛ

Igor

Нора Шакири стана мајка: Добре дојде сине мој Ијан

Еспресо

НЕОБИЧНА СОРАБОТКА: Еве во каков заеднички проект се вклучени Опра и принцот Хари

Igor

Остави Коментар

7 + 19 =

Слични објави

СИТНО СЕ БРОИ: Меган Маркл во секој миг треба да се породи

Igor

Лепа Брена проговори искрено: Не мијам садови и не бришам прашина, плаќам луѓе за тоа!

Еспресо

Мали секси трикови за посилен оргазам

Igor

Девојката која СПИЕЛА со најмалку 13 ФУДБАЛЕРИ од Премиер лигата: Тројката со Руни ми го уништи животот

Igor

Ангелот на кој годините не му можат ништо – Згодната Бразилка повторно го покажа совршеното тело! (ФОТО)

Еспресо

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Еспресо