19.8 C
Скопје
05:15 - 20 јули, 2024

Лени Кравиц меѓу граѓаните: Се прошета и се сликаше со сите (ВИДЕО)

Лени Кравиц утре ќе одржи концерт во Скопје, а денешниот ден го искористи да се измеша со граѓаните и да го почувствува пулсот на животот во овој град.

Тој се прошета низ центарот на Скопје, а потоа и во старата скопска чаршија. Притоа, се дружеше и фоторграфираше со сите кои сакаа да го направат тоа.

Видео: Лени Кравиц/Авалон продукција

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....