Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Актерот Кијану Ривс е избран за новото заштитно лице на модниот бренд Ив Сан Лоран.

Иако публиката е навикната да се избираат модели, речиси никој и немаше забелешка и сите се задоволни од ваквиот чекор на модната куќа.

Ривс е еден од најомилените актери во Холивуд, особено поради тоа што не се вклопува во стереотипот за филмски ѕвезди, туку е хуман и скромен.

Неговото минато било преполно со трагедии, а тој никогаш не дозволил холивудската слава да го расипе.

Слични објави

Меган и Хари го очекуваат второто бебе?

Еспресо

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Водителката Александра Илиевска ужива во последните денови од бременоста

Еспресо

Наградата за животно дело во Кан за Ален Делон

Igor

Сите ја сметаат за бесчувствителна: Мајли Сајрус, по разводот и љубовните авантури со жени, реши да признае што ја мачи!

Васко Спасоски

Продуцентите се „тепаат“ за војвотката – Меган Маркл ќе добие 50 милиони долари за враќање на глумата

Еспресо

Остави Коментар

три × два =

Слични објави

Колкава и каква е моќта за предвидување на секој хороскопски знак?

Igor

Уште еден македонски пејач се зарази со корона: И покрај тоа што внимавав, вирусот стигна и до мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Почина основачот на боса-нова стилот легендарниот Жоао Жилберто

Igor

ВИДЕО | Ова се најлошите божиќни филмови кои се некогаш снимени!

Еспресо

РЕБЕКА ПОТВРДИ: Прво го запалиле автомобилот на Сузе, па така изгорел и нашиот!

Васко Спасоски

Марија Шерифовиќ се појави во пижами во „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски