38.8 C
Скопје
13:05 - 18 јули, 2024

Кејвина провоцира во бикини (ФОТО)

Кејвина Ктела е позната албанска манекенка по провокативните фотографии што ги објавува.

Таа ја доби најголемата слава со учество на шоуто “Зинг”. Кејвина сега објави неколку фотографии во кои и се истакнати совршените линии.Во одделни слики, манекенката изгледа многу провокативна со нејзините позирања.

View this post on Instagram

You haters got no taste ???

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Во последно време, 24-годишната Кејвина постигна голем успех во светот на модата, па таа дури застапи и еден од најголемите брендови за облека- “Guess”.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ уживаат на одмор на Кипар: Хотел со пет ѕвезди, едно ноќевање чини 750 евра!

Еспресо

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо
Се вчитува....