КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша продолжува да шокира, а овојпат со изборот на облека (ако може така да се нарече) за настапот на белградскиот саем „Улаз“.

карлеуша
Курир.рс/Соња Спасиќ/Дамир Дервишагиќ

На себе таа носела бели ленти, мрежести хулахопки, една ногавица и чуден украс на главата.

карлеуша
Курир.рс/Соња Спасиќ/Дамир Дервишагиќ

Она што сите го забележале е дека таа под тие ленти воопшто не носи долна облека.

Слични објави

Дневен хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Еспресо

Со мајка ми и сестра ми бегавме од дома за да се спасиме од ќотекот на очувот (ФОТО)

Igor

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Еспресо

Најважниот производ за нега на кожата

Igor

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Остави Коментар

16 − 13 =

Слични објави

Антонио Бандерас си фати 20 години помлада девојка: Актерот многу се заљубил, ништо друго не го интересира (ФОТО)

Igor

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо

Правела селфи на работ од карпа и паднала во провалија од 30 метри!

Слободен Печат

Џенифер Хадсон маестрална како Арета Френклин во трејлерот за филмот „Respect“ (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ ПРЕПОЗНАВТЕ ЛИ? Избрзани одлуки кои жените ги прават по раскинување

Igor

ГОРИ ОД СЕКСИПИЛ: Рада Манојловиќ покажа со што располага, а еве зошто ФАНОВИТЕ се ПОСЕБНО ОДУШЕВЕНИ (ФОТО)

Igor