18.8 C
Скопје
00:11 - 27 септември, 2023

КАРЛЕУША Ѝ СЕ ЗАКАНИЛА: Душко користел услуги од елитниот макро, проститутката исплашена!

Драмата во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ не престанува – српските медиуми шпекулираат дека тој плаќал услуги на макрото Михајло Максимовиќ.

Како што дознава српски „Курир“, се работи за водителка од една српска телевизија. Наводно, после платениот секс, тие тајно се гледале. Јелена дознала за тоа и решила самата да ги земе работите во свои раце и да ја разреши ситуацијата.

Таа се обидувала да ја скрие аферата од јавноста, но детали почнале да излегуваат преку повеќе медиуми. Јелена не можела да поверува дека маж ѝ има секс со проститутка, која се крие зад својата водителска професија. Затоа, го нашла нејзиниот телефонски број и имала лут испад кон проститутката.

Девојката се исплашила и најпрво сè одрекувала, но потоа ветила дека веќе никогаш нема да му се јави на Душко. Од Јелена добила закана да замолчи и никогаш да не потврди за никого дека била со Тошиќ.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....