21.8 C
Скопје
01:45 - 16 јули, 2024

КАРЛЕУША Ѝ СЕ ЗАКАНИЛА: Душко користел услуги од елитниот макро, проститутката исплашена!

Драмата во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ не престанува – српските медиуми шпекулираат дека тој плаќал услуги на макрото Михајло Максимовиќ.

Како што дознава српски „Курир“, се работи за водителка од една српска телевизија. Наводно, после платениот секс, тие тајно се гледале. Јелена дознала за тоа и решила самата да ги земе работите во свои раце и да ја разреши ситуацијата.

Таа се обидувала да ја скрие аферата од јавноста, но детали почнале да излегуваат преку повеќе медиуми. Јелена не можела да поверува дека маж ѝ има секс со проститутка, која се крие зад својата водителска професија. Затоа, го нашла нејзиниот телефонски број и имала лут испад кон проститутката.

Девојката се исплашила и најпрво сè одрекувала, но потоа ветила дека веќе никогаш нема да му се јави на Душко. Од Јелена добила закана да замолчи и никогаш да не потврди за никого дека била со Тошиќ.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....