КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша важи за една од најголемите балкански диви, но исто така е популарна и по својот тежок и променив темперамент.

Пејачката често применува „што на ум, тоа на друм“, а исто така и храброста и е високо застапена во секоја ситуација.

Сепак, дека некогаш навистина знае да претера говори и тоа дека е фатена како дивее по белградските улици во својот бесен автомобил, а направила и нешто дополнително, за што, како што велат, се оди во затвор.

принтскрин

Целата сцена ќе можеме наскоро да ја погледнеме во утрешната епизода на „Папарацо лов“, а ова е најавата, погледнете.

Слични објави

Мајли Сајрус брзо го заборави сопругот, па си фати девојка и заедно слават роденден (ФОТО)

Igor

Бредли Купер ја учи ќерката да вози тротинет и со еден потег ги разнежни сите (ФОТО)

Еспресо

ОВА СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ: Постои само една земја во светот каде Божиќ не се слави ниту на 25-ти декември ниту на 7-ми јануари

Еспресо

Замешаа двете со задниците и сè застана: Погледнете како тверкаат Џеј Ло и Шакира (ВИДЕО)

Еспресо

Познатата актерка ја одбила главната улога во „Титаник“: Не го сакав тоа

Еспресо

Кејт Мидлтон не ги сака кралските обврски, па смислила план како да ги избегне

Igor

Остави Коментар

6 + 3 =

Слични објави

Запознајте го актерот од Тетово кој има светска слава, но и часовник од 145 илјади евра!

Igor

Исчезна глумицата Наја Ривера: 4-годишниот син бил сам на бродот, се претпоставува дека се удавила

Еспресо

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Igor

Познатата италијанска пејачка има 85 години и лице кое е екстремен пример на пластичната хирургија – Се појави на Санремо и ги занеме сите (ФОТО)

Еспресо

Под мразот на Антарктикот откриени остатоци од древна прашума

Еспресо

Атрактивната сестра на Рита Ора

Igor