КАМЕРОН ДИЈАЗ беше една од најубавите дами на Холивуд, а сега не личи на себе (ФОТО)

Камерон Дијаз (47), на врвот од својата популарност важеше за една од најсексапилните ѕвезди на Холивуд. Во меѓувреме се повлече од јавниот живот и веќе пет години ништо не снимила.

Сепак, папараците сè уште сакаат да ја „уловат“ на секојдневните прошетки по Беверли Хилс. Најновите фотографии на глумицата изненадија голем број нејзини фанови, кои се прашуваат што се случило со нејзиното лице.

Со оглед на тоа што естетското разубавување не е ништо ново во Холивуд, многумина претпоставуваат дека нешто тргнало на лошо.

Што мислите вие?

Камерон Дијаз
Profimedia
Profimedia

Слични објави

Вознемирувачки детали за самоубиството на внукот на Елвис Присли испливаа на површина! (ФОТО)

Еспресо

Хороскопски знаци кои ги обожаваат прегратките – Со гушкање можете да ги освоите!

Igor

Јапонска маска за лице: Изгледајте и до 10 години помладо

Igor

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Еспресо

Совршенство од вкусови во 5 чекори: Торта од бела чоколада и јагоди без печење! (РЕЦЕПТ)

Igor

Хари и Меган за 14 милиони евра ја купиле куќата на Мел Гибсон? (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

три − два =

Слични објави

Несекојдневен стил кој на секого би му одговарал: Погледнете како изгледа Александра Амбросио!

Еспресо

Мистерија за големите гради на Кајли Џенер: Фановите велат дека се силикони, но таа не признава! (ФОТО)

Васко Спасоски

Готово за 5 минути: Чоколадни коцки со ореви

Igor

Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Еспресо

Анџелина Џоли, ДИВА ВО СРЦЕТО: Чувствувам како крвта ми се враќа во телото (ФОТО)

Igor

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Igor