Како во сцена од „Титаник“: Бритни ужива на јахтата

Бритни се одмора од музиката и се грижи за своето ментално здравје. Откако излезе од психијатриската установа, момчето ѝ дава голема поддршка и поминува време со неа.

Profimedia

Фотографите ја снимиле 37-годишната Бритни како во жолто бикини ужива со момчето Сам Асгари (25) на јахта во Мајами.

Profimedia

Освен што скокале во морето, тие ја реконструирале и познатата сцена од филмот „Титаник“.

Слични објави

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Igor

Мишел Фајфер покрај глумата има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

Ова е 21-годишната манекенка која носеше хиџаб наместо бикини

Igor

Шварценегер и Сталоне со децении се најдобри пријатели, но не било отсекогаш така (ФОТО)

Еспресо

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor

Сите во шок: водителот Огнен Амиџиќ на својот Твитер објави порно-видео (+18)

Igor

Остави Коментар

шест − два =

Слични објави

Секс на различни места: Со експериментирање до врвен оргазам

Igor

Марија Шерифовиќ потврди дека ќе роди бебе: Ако биде женско, ќе биде бандит како мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нивес Целзиус во самоизолација учи да вози велосипед – Имам две леви нозе! (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп 20 јуни 2019, четврток

Igor

ЗАВЕДУВАЛ МАЛОЛЕТНИЧКИ: Откриен нов скандал од минатото на скандалозниот пејач

Igor

Тамбураши за 48 роденден: Северина славеше на тераса со вино! (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian