КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО)

Никој не би помислил дека на некоја од сестрите Кардашијан-Џенер може да ѝ се случи бизарен пропуст, но и тоа е возможно…

На фотографиите на кои таа позира со својата нова пријателка Анастасија Караниколау, следбениците забележаа дека се направени невешти корекции во фотошоп, односно стеснување на струкот и нагласување на колковите.

Следбениците не само што беа зачудени, туку и не ги поштедија девојките од срамни коментари во кои им даваат до знаење дека фотошопот е и повеќе од видлив на двете фотографии. Особено се потсмеваат дека и Кајли и Анастасија имаат иста форма на телото, нешто што не е возможно без интервенции.

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

Оваа песна СИТЕ ЈА ЗНАЕМЕ, а Дино Мерлин ја напишал за својата ГОЛЕМА И ЗАБРАНЕТА ЉУБОВ

Igor

Се роди Марко! Лазаров доби уште еден син!

Igor

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Еспресо

Ема Вотсон има порака за сите свои врснички: Ако немаш куќа, маж, дете, а полниш 30 години…

Igor

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Еспресо

Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

пет × 2 =

Слични објави

Светот доби НОВА МЕГАН МАРКЛ: Ова е двојничката на војвотката од Сасекс (ФОТО)

Igor

Лила Филиповска се фати за работа (ФОТО)

Igor

Резултатите од обдукцијата пристигнаа: Познато е како загина раперот Гру

Igor

Редовниот секс ве прави посреќни, помлади, но и попаметни!

Igor

Доживеале нешто што не може да се замисли: Меган Маркл им помогнала да направат селфи!

Слободен Печат

ВРТОГЛАВИ ХОНОРАРИ! Еве колку ЗАРАБОТИЛЕ српските естрадни ѕвезди летово

Igor