Јелена Розга ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот инстаграм-профил објави фотографија направена за албумот „Модерна жена“, кој излезе во 2016 година.

На фотографијата позира во црн градник и кожна јакна, а дефинитивно со неа ја разгоре фантазијата на нејзините обожаватели.

„Победа на животот“, „Згодната Јелена“, „Екстра“, „Поубаво од ова нема“, се некои од коментарите на фотографијата.

Instagram

Слични објави

„Hurricane“ ќе ја претставуваат Србија на Евровизија: Овие девојки никого не оставија рамнодушен! (ВИДЕО)

Еспресо

КРИЈАТ ЕМОЦИИ И МЕНУВААТ РАСПОЛОЖЕНИЕ: Овие хороскопски знаци најтешко ќе ги разберете

Igor

На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Igor

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

Почина сопругата на Бата Живојиновиќ

Теодора Циклевска

Бритни Спирс стана сликарка и ќе има изложба! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

оне × пет =

Слични објави

Единственото МОМЧЕ на Марија Шерифовиќ: Само еднаш го претставила, а после признала дека сака жени

Igor

Анастасија Ражнатовиќ во фустан кој сигурно нема да го заборавите: Деколте за најсмелите вљубенички во модата (ФОТО)

Igor

Бикини или долна облека? Дали би имале храброст да прошетате по плажата како Хали Бери?

Еспресо

Афера се откри пред камерите: Поранешната жена на Чарли Шин го изневери сопругот со колешка!

Еспресо

Аријана Гранде конечно ќе настапи на Греми наградите! (ФОТО)

Слободен Печат

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Еспресо