Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Меган Маркл и принцот Хари предизвикаа цел скандал и бура во медиумите кога објавија дека се повлекуваат од кралските должности.

Меган е веќе некое време во Канада, а сопругот Хари денес и се придружи, но остатокот од кралското семејство и понатака не може да ги избегне прашањата за младиот брачен пар.

Така и војвотката од Корнвол и сопруга на принцот Чарлс, Камила Паркер, на 40 годишнината од Домот за павијална нега кој го посети, ја запрашаа дали ќе и недостасуваат Хари и Меган.

Камила се одлучи да одговори внимателно, па на себе си си даде кратка пауза, а потоа се насмевна и кажа: „Хмм… Нормално“.

Видеото со одговорот на Камила се рашири на социјалните мрежи, а корисниците коментираа дека војвотката дала дипломатски одговор, но во суштина јасно се гледа што навистина мисли и дека овој одговор и тоа како ќе го заболи принцот Хари.

Слични објави

Николче Тасев го промовираше албумот „Ѕвездо моја“!

Васко Спасоски

Хороскоп за 18 Ноември понеделник – Девиците ќе го сретнат тајниот обожавател, Стрелците ќе бидат принудени да прифатат нечија помош

Igor

Ретко имате секс со партнерот? Виновникот барајте го помеѓу овие 7 нешта!

Igor

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Igor

Видео хороскоп за 29.05.2019, среда

Igor

СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 5 =

Слични објави

Како да флертувате: Важни совети за „почетници“

Еспресо

Нема такво нешто во Србија: Вељко Ражнатовиќ започнува свој бизнис – погледнете за што се работи (ФОТО)

Васко Спасоски

Чоколадно лудило: За точно 8 минути ќе го подготвите најкремастиот колач на светот (РЕЦЕПТ)

Igor

Најважниот производ за нега на кожата

Igor

И Калиопи има што да покаже: Жешка фотка од познатата пејачка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Igor