Изгледа многу болно: Мартин од „Некст Тајм“ со длабока исекотина по неговото лице (ФОТО)

Мартин Филиповски од дуото „Некст Тајм“ ги вознемири своите пријатели на социјалните мрежи со фотографијата која ја објави на својот профил на Инстаграм.

На неговото лице има длабока исекотина, а причината за тоа е нивниот најнов видеоспот кој ќе биде промовиран на 11 октомври.

 

View this post on Instagram

 

“We fight. That is how we win, and that is how we die.” Vikings

A post shared by Martin Filipovski (@martin_filipovski) on

Станува збор за филмска шминка која најчесто се користи кога се снимаат филмови или во овој случај музички видеоспотови.

Од „најавата“ на музичарот, може да очекуваме уште едно ремек-дело создадено од близнаците Стефан и Мартин.

Слични објави

Кралските експерти: Меган има целосна контрола над животот на принцот Хари (ФОТО)

Еспресо

Поради неа денот трае подолго: Градбата која го успори движењето на Земјата! (ВИДЕО)

Еспресо

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо

ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Igor

И денес моли да умре во Колумбија: Кој бил најголемиот ривал на Пабло Ескобар

Еспресо

Список на сите познати заболени од коронавирусот до овој момент! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

16 + тринаесет =

Слични објави

Дали треба да се јаде димено месо и риба?

Igor

СУРОГАТ МАЈКАТА на Ким и Канје добила породилни болки

Igor

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Igor

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Igor

Дали верувате дека ова е Антонио Бандерас? Славниот актер непрепознатлив пред вилата во Марбеја (ФОТО)

Еспресо

Амбер Роуз бремена со второ дете

Igor