Има се, може се: Пејачката Туна ужива на Маврициус и виси на јаже (ВИДЕО)

Познатата албанска пејачка Туна Сејдиу веќе го користи својот летен одмор. По напорната година откако извади неколку нови песни и видеоспотови, Туна конечно најде време да наполни батерии…

Таа моментално ужива на еден од најубавите острови во светот – Маврициус, а фотографиите и видеата кои таа ги објавува од таму се вистински празник за очи.

Познавајќи го темпераментот на Туна, воопшто не сме изненадени од лудориите во кои таа ужива. Пејачката објави видео на кое може да се види како таа виси на неколкуметарско јаже и се пушта со голема брзина по него.

Погледнете како си помнува популарната и атрактивна пејачка на Маврициус:

 

View this post on Instagram

 

Zip line adventure at @la_vallee_des_couleurs

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Слични објави

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Igor

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor

Видео хороскоп 20.09.2019 петок

Igor

Видео хороскоп 23 јули 2019, вторник

Igor

Морала да се крие под мртви тела за да преживее: Мила Јововиќ открива потресна животна приказна

Igor

„Изгледа како да е под дејство на наркотици” – Познатиот рапер едвај го држел микрофонот, се тркалал по сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Со са­мо три ча­ши днев­но ќе из­гу­би­те 80 от­сто од са­ло­то на сто­ма­кот!

Igor

Српскиот рокер конечно ПОТВРДИ дека е на лекување: Во животот пребродил многу здравствени проблеми…

Еспресо

Сите зборат дека Северина не се менува, а ваква не би ја препознале! Исплива фотка од почетокот на нејзината кариера (ФОТО)

Igor

Романа веќе не е во затвор, чека депортација: Нејзиниот партнер ќе ги врати парите што ги украле

Еспресо

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Igor

Што кажува вашата профилна фотографија за вас?

Еспресо