И Цеца се огласи по драмата на Инстаграм: „Вељко не влегува во јавни препукувања на ваков примитивен начин“

Откако во кавгата меѓу Јелена Карлеуша и Аца Лукас беа вмешани и нејзините деца, се огласи и Цеца Ражнатовиќ.

Во медиумите се појави вест дека Вељко Ражнатовиќ жестоко ја навредил Карлеуша, но Цеца го демантира тоа. Таа вели дека Вељко нема фејсбук-профил и дека профилот што се појавил во медиумите е лажен.

„Моите деца имаат само инстаграм-профил кој е верификуван токму од причина да се заштитат од манипулациите на болни луѓе. Тој никогаш не би го објавил, ниту би го напишал тоа бидејќи неговото воспитување тоа не му го дозволува, особено кога женскиот род е во прашање. Тој е млад, спортист. Никогаш не влегуваше во тие војни ниту јавни препукувања на олку примитивен и вулгарен начин. Овој профил е пријавен и јас демантирав на Инстаграм. Ништо повеќе не би коментирала и би ставила точка на ова“, рекла пејачката не сакајќи да ги коментира изјавите на Карлеуша.

Слични објави

Ни зимата не ја спречи да се разголи: Карлеуша ја дочека Новата година полугола (ФОТО)

Слободен Печат

4 неодоливо вкусни рецепти за совршени чикен нагетс (ВИДЕО)

Igor

Евровизија 2019: Дали бројот 17 ќе ѝ биде среќен на ТАМАРА?

Igor

Славната актерка за мрачните моменти од почетокот на кариерата: Ми се случуваа страшни работи…

Еспресо

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor

Остави Коментар

оне × 5 =

Слични објави

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

30 години помладата сопруга на Винсент Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето гледаат во неа како хипнотизирани! (ФОТО)

Еспресо

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо

Официјално: Откажана Евровизија 2020 поради коронавирусот!

Еспресо

Стајлинг за десетка: Погледнете како се дотера Лила Филиповска во време на пандемија! (ФОТО)

Васко Спасоски