Холивудската актерка се предомисли: Го сака назад Бред Пит?

Иако документите за развод на бракот ги предадоа во септември 2016 година, според пишувањето на магазинот „The Sun“, Анџелина Џоли сака повторно да го освои срцето на својот сопруг.

Порталот наведува дека тоа е една од причините што убавата актерка толку го одолговлекува дефинитивниот развод на бракот. Анџелина, имено, на Бред јасно му дала до знаење дека сака да се смири со него, наведува магазинот.

Анџелина Џоли би сакала повторно да станат семејство, но Бред за тоа не сака ни да слушне и единствено му се важни неговите шест деца.

“Бред само сака се да се реши. Сето тоа можеше да биде готово и пред една година, но Анџелина го одолговлекуваше процесот”, рекол изворот.

Минатата година Анџелина признала дека нејзиниот однос со Бред станал лош и тврдела дека се прилагодува на животот на слободна жена.

Актерката, потсетуваме, поднесе барање за развод пред две години. Неколку седмици откако признале дека се разделуваат, Бред бил под истрага на ФБИ поради обвинение дека физички го злоставувал својот син Медокс. Подоцна тие обвиненија беа отфрлени.

Анџелина Џоли и Бред Пит имаат три биолошки деца – Шајло, Нокс и Вивијан, и три посвоени деца – Медокс, Пакс и Захара.

Слични објави

Пикси повторно стана дедо!

Igor

Што ни носи влегувањето на Марс во Вага? Период во кој ќе сфатите кои ви се вистински пријатели

Igor

Сака да јаде говедска опашка: Погледнете го списокот на желби на Ерос Рамацоти за концертот во Скопје

Igor

Се е подготвено: Вечерва започнува „Макфест“!

Igor

Нови правила: Коронавирусот ја измени постапката за доделување на следните Оскари

Еспресо

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − 7 =

Слични објави

Дневен хороскоп 04.10.2019, петок

Igor

„Потребен ми е мир, веќе 40 години живеам во лудница“ – Лепа Брена искрено за односот со Бобо, заработката и стравот кој го доживува

Еспресо

НАПРАВЕТЕ И ГО ОВА НА ЖЕНАТА И ЌЕ БИДЕТЕ НЕЈЗИН КРАЛ: Само една работа ве дели од МАЈСТОР ВО КРЕВЕТОТ!

Igor

Познат албански модел позираше КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА, изгледа толку СОВРШЕНО (ФОТО)

Igor

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Igor

Работите отидоа предалеку! Ако ви треба ботокс не мора да излегувате од кола, оваа болница ќе ви вбризга ботокс додека сте во колата! (ВИДЕО)

Еспресо